Anela Čistící pěna (na váhu)

1890 / Kg
Dostupnost: Skladem (0.882 Kg)
Kód: 1000000080278
+

ČISTICÍ PĚNA PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Tato lehká čisticí pěna jemně, ale dokonale odstraní líčení, nečistoty i přebytečný maz. Je vhodná pro každou pleť, i z tu citlivou. Bez pocitu podráždění či vysušení pleti nebo pálení v očích.

Hebká nadýchaná pěna s bylinkovou vůní je pouze přírodního původu s plně biologicky odbouratelnými tenzidy. Skvěle se doplňuje s konjakovou houbičkou. Použitím houbičky snižujete spotřebu pěny a urychlujete proces čištění. Kromě demineralizované vody v pěně najdete dva bylinkové hydroláty – levandulový a mátový. Oba jsou vhodné pro zklidnění, očištění a osvěžení všech typů pleti, a mají schopnost zmírňovat podráždění a začervenání. Ke zvýšení účinku mytí je přídán exotický babasu olej, který jednak pleť zvláčňuje a jednak váže nečistoty na tenzidy. Obsahem kyseliny azelaové působí pěna také antimikrobiálně. Tato kyselina pochází z obilných zrn, likviduje bakterie (které jinak způsobují vznik pupínků), dodává plěti sjednocený tón a znormalizuje funkce mazové žlázy. Glukonalakton (jemná poly-hydroxykyselina, která se běžně vyskytuje v ovoci) odstraňuje odumřelé kožní buňky. Je o mnoho šetrnější než známé AHA kyseliny. Ve složení najdete také miliony laktobacilů z fermentovaného extraktu ovsa. Pravidelné používání čistící pěny vám zajistí čistou, svěží a zdravou pokožku.

 

DOPORUČENÉ POUŽITÍ:

Čistící pěna funguje pouze s napěňovací lahvičkou!

Jednu nebo dvě dávky pěny naneste na vlhkou pokožku, rozmasírujte a opláchněte čistou vodou. Ideální je používat ráno a večer. Jednou nebo dvakrát týdně je možné použít s konjakovou houbičkou, která znásobí čistící účinek. Méně znamená někdy více, proto to s touto kombinací nepřehánějte. Houbička i pěna mají jemný peelingový efekt a příliš časté použití (společně) by vám mohlo způsobit přecitlivělost pleti. Pěnu můžete ovšem používat každý den, zvládne odlíčit I make-up. Po očištění doporučujeme pleť ošetřit tonikem a pokračovat ve své zvyklé péči (krém, sérum).

 

Složení: Aqua (demineralizovaná voda), Mentha Piperita Leaf Water BIO (mátový hydrolát), Lavandula Angustifolia Flower Water BIO (levandulový hydrolát), Pentylene Glycol (pentylen glykol z kukuřice), Babassu Oil Polyglyceryl-4 Esters (PEG free derivát babassuového oleje), Potassium Azeloyl Diglycinate (přírodní derivát kyseliny azelaové), Disodium cocoamphodiacetate (tenzid odvozený z kokosového oleje), Avena Sativa Kernel Extract (ovesný fermentovaný extrakt), Glycerin (glycerin rostlinného původu), Gluconolactone (přírodní látka z kyseliny glukonové), Coco-Glucoside (tenzid odvozený z kokosového oleje), Glyceryl Oleate (přírodní emulgátor), Sodium Levulinate (sodná sůl kyseliny levulové), Sodium Anisate (sodná sůl kyseliny anýzové), Lactobacillus Ferment (laktobacily)

 

ANELA je zcela přírodní kosmetika vyráběná v malé Brněnské dílně podle vlastních originálních receptur. Nenajdete v ní nic jiného než čisté přírodní suroviny té nejvyšší kvality.

Zboží na váhu do vlastního, nebo zálohovaného obalu.