Anela Kávová drbna - peeling 180ml

330 / Ks
Dostupnost: Skladem (3 Ks)
Kód: 1000000008463
+

TĚLOVÝ PEELING

 

Skvělý tělový peeling obsahuje jen pár, zato skvělých a důmyslně namíchaných ingrediencí, mezi kterými nenajdete konzervant, ani jiné nežádoucí složky. Je dokonale multifunkční - kůži odrbe, vydrhne, ohladí, prokrví, nastimuluje buňky, a navíc i kůži promaže a přitom nezanechá vrstvu mastnoty. Kromě toho vás provoní skvělou vůní kávy a bourbon vanilky. Po koupeli s drbnou se už nebudete muset mazat, zmizí zarostlé chloupky a zhrublá kůže na loktech. Na obličej ale zkoušejte jen opatrně, nebo se mu raději vyhněte.

Jemně namletá káva působí jako hlavní abrazivní složka, které skvěle pomáhají krystalky raw třtinového cukru. Kofein z kávy podporuje v kůži tvorbu kolagenu, káva také eliminuje hromadění vody a tuku v podkoží (což způsobuje celulitidu), zmenšuje otoky. Káva je doplněna medem z jižních Čech, který je hojivý a protizánětlivý, aktivizuje buňky k detoxikaci. Kokosový olej zabraňuje tvorbě infekcí virového, bakteriálního nebo plísňového původu. Olivový a jojobový olej dodají vitamíny a minerály, zklidní pokožku, hydratují a jemně ji promastí. Vše završuje vanilka, která kůži krásně provoní.

 

 

ANELA je zcela přírodní kosmetika vyráběná v malé Brněnské dílně podle vlastních originálních receptur. Nenajdete v ní nic jiného než čisté přírodní suroviny té nejvyšší kvality.

Složení: RAW třtinový cukr, český med, olivový olej, kokosový olej, kávový prášek, vanilkový lusk v jojobovém oleji, mandlový olej, extrakt z vanilky

Objem: 180ml

Vyrobeno v ČR

 

Lahvičku můžete u nás v obchodě vrátit, Anela ji znovu využije!