Anela Opalovací krém SPF 15 (na váhu)

3900 / Kg
Dostupnost: Skladem (0.398 Kg)
Kód: 1000000010381
+

Výživný, jemný a krásně voňavý opalovací krém na bázi olejů a másel vaši pokožku ochrání, zregeneruje a vyživí. Jeho základní účinnou ochranou složkou je přírodní minerální filtr, který nechtěné slunečné záření odrazí, takže se k pokožce vůbec nedostanou. Krém má jemnou konzistenci, velmi snadno se roztírá a vstřebává, je vodě odolný.

Jak másla, tak oleje použité v krému zvládnou velký nápor slunce, nežluknou, krém má dlouhou životnost i bez použití jakýchkoliv konzervantů či emulgátorů, jeho složení je tedy čistě přírodní. Ochranný faktor 15 vás ochrání před asi 93% UVA i UVB záření slunečních paprsků. Opalovací krémy s tímto ochranným faktorem jsou ideální pro použití v našich zeměpisných šířkách.

ANELA je zcela přírodní kosmetika vyráběná v malé Brněnské dílně podle vlastních originálních receptur. Nenajdete v ní nic jiného než čisté přírodní suroviny té nejvyšší kvality.

Země původu: ČR

Složení: oxid zinečnatý, kaprylové/kaprinové triglyceridy, slunečnicový olej, mangové máslo, etylhexyl z olivového oleje, světlicový olej, BIO kakaové máslo, myrikový vosk, hydrolizovaný olivový olej, kandelilový vosk, alkohol lanolinu, kyselina polyhydroxystearová, Tocopherol (přírodní vitamín E), Bisabolol (výtažek z heřmánku), BIO extrakt z rozmarýnu, BIO EO geránium, BIO EO Levandule,  Linalool*,Citronellol*,Geraniol*,Limonene*,Citral*,* přirozené složky obsažených éterických olejů