Anela Ovesný šlehaný krém 180ml

420 / Ks
Dostupnost: Skladem (2 Ks)
Kód: 1000000010459
+

Ovesný šlehaný krém s výstižným názvem „Něžný pan Oves“ zklidňuje citlivou pokožku se sklony k ekzémům včetně atopického. Je vhodný i pro miminka. Koloidní oves a extrakt z měsíčku lékařského zklidňují zarudnutí, pálení a svědění. Za studena lisované oleje a BIO bambucké máslo pleť hydratují, zjemňují a pomáhají v regeneraci a zklidnění.

ANELA je zcela přírodní kosmetika vyráběná v malé Brněnské dílně podle vlastních originálních receptur. Nenajdete v ní nic jiného než čisté přírodní suroviny té nejvyšší kvality.

Doporučené použití: Bezprostředně po koupeli jemně naneste na vlhkou pokožku celého těla nebo na místa podle potřeby. Nechte vstřebat. Během dne můžete opakovat, pokožku však vždy nejprve zvlhčete, např. minerální vodou nebo květovou vodou ve spreji. Do kelímku sahejte vždy čistou rukou.

Pro snazší a dokonalou aplikaci na celé tělo můžete také 1-2 polévkové lžíce másla rozpustit přímo v připravené lázni a následně si v ní alespoň 5-10 minut zalenošit. Rozpuštěné máslo se všemi svými účinnými látkami tělo dokonale zahalí a do pokožky se snadno vstřebá. Doporučujeme se před ovesnou koupelí nejprve umýt.

Složení: BIO koloidní oves, Ovesný lipidový olej LZS, BIO Měsíček lékařský extrakt, Brutnákový olej LZS, Konopný olej LZS, Avokádový olej LZS, BIO Bambucké máslo divoké LZS

Vyrobeno v ČR

 

Lahvičku můžete u nás v obchodě vrátit, Anela ji znovu využije!