Repelentní sprej, kterému Anela dala vystižný název "Lesa pán". Díky receptury vyvinuté speciálně certifikovanou a velmi zkušenou aromaterapeutkou, která použila kompozici tradičních esenciálních olejů, kvalitního BIO jablečného octa a lihu, se osvěžující sprej může použít nejen jako repelent, ale také jako ošetření případných hmyzích bodnutí, štípnutí nebo kousnutí.

Směs je sestavená tak, aby byla bezpečná pro děti, těhotné i seniory. Všechny obsažené oleje jsou ve směsi v dostatečně účinném množství a přesto bez případných dráždění a nežádoucích účinků. Můžete ji tak bez obav použit na kůži, oblečení, obuv nebo korbu kočárku.

ANELA je zcela přírodní kosmetika vyráběná v malé Brněnské dílně podle vlastních originálních receptur. Nenajdete v ní nic jiného než čisté přírodní suroviny té nejvyšší kvality.

Složení: směs éterických olejů – bazalka sladká, eukalyptus citronovonný, hřebíček, lavandin, rozmarýn, teatree, Hostětínský jablečný ocet BIO, Ethanol (líh)

Doporučené použití: Před použitím vždy lehce protřepejte a aplikujte na pokožku, případně na obuv či oblečení. Během dne aplikaci průběžně opakujte. Nestříkejte sprej na obličej, vhodnější je krk, vlasy, paže, nohy apod.

Skladování: vyhněte se teplotám nad 25°C a chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu.

Vyrobeno v ČR