Anela Umyju něžně - mycí olej

2000 / Kg
Dostupnost: Skladem (0.638 Kg)
Kód: 1000000008487
+

Jemňoučký, pečující a šetrný mycí hydrofilní olej je určený ke každodennímu sprchování, mytí nebo odlíčení velmi citlivé pokožky (včetně té ke sklony k ekzémům). Jediným přípravkem si zároveň můžete pokožku umýt, očistit, ochránit i ošetřit. Neobsahuje žádné alergeny, ani éterické oleje (je tedy bez vůně).

Základem jsou dva oleje - mandlový a meruňkový. Tyto olejíčky jsou tak jemné, že jsou vhodné i na pokožku novorozeňátek. Doplněné jsou moringovým a ovesným lipidovým olejem, které pronikají hluboko do pokožky, zmírňují záněty, zarudnutí, svědění, podporují produkci kolagenu a pomáhají obnovit zdravé buňky. Bio extrakt z měsíčku lékařského a z heřmánku zhojují a zklidní kožní neduhy, a zmírňují záněty. Pro mycí efekt je přidán emulgátor. V Anele vybrali ten nejdůvěryhodnější a nejšetrnější, co našli (na bázi glycerinu a olivového oleje). Díky němu se olej změní při smísení s vodou na  mléčnou emulzi, která naváže nečistoty a voda ji z pokožky smyje bez pocitu mastnoty.

Po koupeli s Umyju něžně už nemusíte pokožku promazávat. Pokud ale přesto potřebujete, je ideální šlehané máslo Něžný pan Oves. Hydrofilní olej Umyju něžně můžete využít i jako mokrý odličovač, nebo jako itimní olej na mytí.

 

ANELA je zcela přírodní kosmetika vyráběná v malé Brněnské dílně podle vlastních originálních receptur. Nenajdete v ní nic jiného než čisté přírodní suroviny té nejvyšší kvality.

 

SloženíBIO mandlový olej, moringový olej, BIO meruňkový olej, přírodní emulgátor na bázi olivového oleje, ovesný lipidový olej, ovesný extrakt, přírodní vitamín E, slunečnicový olej, BIO extrakt z měsíčku lékařského, výtažek z heřmánku

Vyrobeno v ČR

 

Zboží na váhu (do vlastního nebo zálohovaného obalu), nebo předbaleno v 250ml lahvičce s pumpičkou.

Lahvičku můžete u nás v obchodě vrátit, Anela ji znovu využije!