Binchio aktivní filtrační uhlí 50g

249 / Ks
Dostupnost: Skladem (7 Ks)
Kód: 1000000008810
+

Binchio je 100% přírodní, levný a flexibilní způsob filtrace a mineralizace domácí vody. Binchio uhlí absorbuje z vody chlór, chemikálie, drobné nečistoty a také těžké kovy. Vytváří příjemnou a vyváženou chuť vody. Aktivní uhlí Binchio zcela promění chuť vaší kohoutkové vody.

Jedna tyčinka aktivního uhlí Binchio vydrží v průměru 4 měsíce. Oproti klasickým “plastovým filtrům” vody či drahým zařízením fungujícím na báze reverzní osmózy je Binchio aktivní uhlí jednoznačně levnější a samozřejmě ekologičtější alternativou, po použití jednoduše stačí hodit do kompostu.

Binchio je uhlím nejvyšší kvality. Díky náročnému výrobnímu postupu obsahuje až 95% uhlíku (běžné filtrační uhlí obsahuje kolem 75% uhlíku). Tato koncentrace zabezpečuje nejvyšší standard filtrace vody. Nezpůsobuje demineralizaci vody jako třeba osmotické filtry. Právě naopak, vodu obohacuje o množství kvalitních minerálů.

Krabička obsahuje 1 tyčinku aktivního uhlí Binchio o hmotnosti přibližně 50g* s výdrží 4 měsíce denního užívání. Aktivní uhlí Binchio je japonským binchotanem té nejvyšší kvality, který je dovážený přímo z místa jeho původního vzniku – provincie Kishu.

*Každá tyčinka je svým způsobem originál. Každá větev japonského dubu je jiná a uhlí z ní vzniká během řemeslné výroby.

Země původu: Japonsko

Velikost tyčinky: 10-12cm

Hmotnost: 50g