BIO Víno La Meseta Tempranillo 1l

139 / Ks
Dostupnost: Skladem (3 Ks)
Dodavatel: bio nebio s.r.o.
Kód: 4024967002484
+

La Meseta Tempranillo - BIO červené víno ve vratné lahvi

Toto španělské suché červené víno je hutné a elegantní a na patře lichotí jemnými taniny. Je vyrobené ze zralých hroznů Tempranillo - jedné z nejvýznamnějších odrůd červeného vína ve Španělsku.

Odrůda révy: TEMPRANILLO

Barva: rubínová

Chuť: suchá

Podáváme k: masitým jídlům, paelle, zelenině

Teplota podávání: 15 - 17 °C

PROČ PÍT BIO VÍNO?
1. Například proto, že obsahuje daleko méně siřičitanů, na které jsou někteří lidé přecitlivělí. Tato přecitlivělost se projevuje mimo jiné i bolestí hlavy. Zkuste si dát BIO víno - třeba vyřeší Vaše ranní bolesti hlavy po oslavě!

2. Proto, že jste vegani! Při výrobě vína se používají i čiřidla z živočišných zdrojů a producenti BIO vína obvykle zákazníky informují, zda je víno vhodné pro vegany či nikoli.

3. Snad proto, že ve víně má být pravda - ne chemie! Nebo chcete, aby Vaše víno obsahovalo zbytková množství látek používaných při běžné výrobě?

4. Nebo proto, že chcete pít zdravé živé víno, které nestojí měsíce v regálech hypermarketů, ale naopak vyžaduje péči a opatrnost při skladování.

5. Protože BIO víno je pěstováno v souladu s přírodou - ne jí navzdory! Zůstává v něm energie slunce, zdravé půdy, drobného života ve vinici a doteků starostlivých rukou.

OBJEM: 1 l

ZEMĚ PŮVODU: Španělsko

OBSAH ALKOHOLU: 12,5 % obj.

UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Bio víno obsahuje oxid siřičitý, i když v menším množství než konvenční vína.

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Víno červené jakostní odrůdové. Chraňte před teplem.

Na tento výrobek se vztahuje zákaz prodeje osobám mladším 18 let.