Erebos Spicy 250ml

49 / Ks
Dostupnost: Skladem (9 Ks)
Výrobce:
Kód: 8594188360121
+

Nealkoholický nesycený nápoj vyráběný louhováním bylin a koření s vysokým obsahem přírodního kofeinu (max. 39 mg/100 ml) a vysokým obsahem vitamínu C.

SPICY – Všední okamžiky je potřeba si umět trochu okořenit. Erebos SPICY je energií nabitý výluh ze 7 bylin s přídavkem skořice a chilli. Aktivizuje mysl, příjemně podráždí chuťové pohárky a napumpuje novou energii do žil. Pro zahřátí v zimních dnech zkuste také ohřát a pijte teplý. Určitě vás zahřeje.

Energy drinky se staly oblíbeným prostředkem pro doplnění energie. Bohužel ale mohou obsahovat řadu nežádoucích látek. Proto jsme vyvinuli Erebos, jako zdravější alternativu využívající přírodní sílu bylin se skvělou chutí. Kofein čistě přírodního původu v ideálním poměru k ostatním látkám maximalizuje dlouhodobý účinek. Bez umělých barviv, aromat či sladidel a bez nutnosti šálit chuťové buňky bublinkami.

Nápoj obsahuje 7 druhů bylin a koření. Je vyráběn tradičním způsobem louhováním bylin. Aktivní látky jako například kofein obsahuje pouze z těchto bylin. Neobsahuje taurin ani přidaná barviva, aromata či konzervanty. Potěší vás novou chutí a čistě přírodním složení bez chemie.

SLOŽENÍ: Výluh ze7 bylin EREBOS (maté, kola , guarana, rhodiola, mateřídouška, kozinec, maral), třtinový cukr,esence EREBOS SPICY™ (přírodní aroma, výluh z bylin a koření), vitamín C, antioxidant: kyselina citronová .Neobsahuje konzervanty, barviva ani umělá aromata.Před vypitím důkladně protřepejte. Skladujte vchladu a temnu. Po otevření ihned spotřebujte. Sedimentace bylin je znakem přírodního charakteru nápoje. Nápoj s vysokým obsahem přírodního kofeinu (39 mg/100 ml) – není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Kofein pouze zbylin. Originální česká receptura.

OBJEM: 250ml

NUTRIČNÍ HODNOTY na100ml:Energie: 136 kJ / 32 kcal (1,6 % *), tuky: <0,04 g (0 %*), z toho nasycené: <0,04 g (0 %*), sacharidy: 8 g (3 %*), z toho cukry: 6,9 g (7,7 %*), bílkoviny: 0 g (0 %*), sůl: <0,04 g (0 %*),vitamín C: 80 mg (100 %**)

*Procento referenční hodnoty příjmu| **Vitamín C 80 mg