Březnové novinky včetně drogerie !

12.03.2018

V březnu pro Vás máme hned několik novinek. Jak už jste si mohli všimnout, přibyla nám ještě tmavší 70% hořká belgická čokoláda od Callebaut (39 Kč / 100 g) a po úspěchu čekankového nápoje Karo od Kávovin také jejich instantní Vitakáva (20 Kč / 100 g). 

Ačkoli jsme to z počátku neplánovali, přidali jsme teď také nějakou drogérii - bude se jednat opravdu o velmi základní sortiment, jelikož s našimi maličkými prostory si více nemůžeme dovolit. Myslíme si ale, že se jedná o zboží, kterého se spotřebuje největší objem, a máme tak možnost ušetřit velké množství obalů. Už nyní si u nás můžete koupit tuhá mýdla a šampony od Naturinka Bohemia 🏵️:* mýdlo velké 110 g - 85 Kč* šampon velký 110 g - 100 Kč

Brzy také přibyde stáčený základní prací prostředek a prostředek na mytí nádobí od německého výrobce ekologické kosmetiky Ulrich natürlich (https://www.bez-chemie.cz/). Kosmetika je nejen šetrná k přírodě, biodegradabilní, (většina) vhodná pro vegany a není testována na zvířatech, ale je také za dobrou cenu! Takže se můžete už brzy těšit :)