Ponio Náplň do deodorantu - bez vůně

135 / Ks
Dostupnost: Skladem (1 Ks)
Dodavatel: Ponio, s.r.o.
Kód: 1000000007305
+

Deodorant aplikujte na pokožku dle potřeby. Je vhodný k dennímu použití pro muže i pro ženy.

Vhodné pro: 
Deodorant je vhodný pro všechny typy pleti. Nevhodné pro lidi alergické na jedlou sodu. U lidí s velmi citlivým podpažím a alergií na jedlou sodu může deodorant vyvolat nepříjemné rekace v podpaží. Nepoužívejte na čerstvě oholené podpaží.

Návod na použití:
Naplnění obalu z Ponia deodorantu, nebo jakéhokoliv jiného (předem důkladně omytého) deodorantu - deodorant můžete mírně rozehřát (aby změkl jen do konzistence těsta) a "natlačit" např. lžičkou do obalu / tuby nebo ho úplně rozpustit to tekutého skupenství (ve vodní lázni, na nejmírnější stupni na plotýnce, v mikrovlnce po pár vteřin ...) a nalít do obalu / tuby. POZOR - počítejte s tím, že deodorant "natlačený" do tuby bez rozpuštění bude mít měkčí konzistenci, jak roztátý a nalitý deodorant.
Použití bez obalu - pokud nemáte vhodnou tubu / obal, můžete deodorant nalít do formy vhodného tvaru, po ztuhnutí vyklopit a používat jednoduše držením v ruce (jako masážní kostku) - deodorant časem dostatečně ztuhne a dá se jím manipulovat i bez obalu. V takovém případě deodorant skladujte ve vzduchotěsném obalu a používejte ho vždy z jedné strany (abyste zabránili vysušování a jednodušší se roztírají).

Úprava konzistence - pokud vám nevyhovuje konzistence deodorantu, můžete si ho zředit jakýmkoli jemným, pachově nevýrazným olejem v poměru náplň: olej = 1: 4-6. náplň bez vůně si můžete doplnit silicemi podle vlastní potřeby - zvolte nízké koncentrace cca 1% silic a vybírejte kvalitní silice.vybírejte kvalitní silice.

Zboží s uplynulou lhůtou minimální trvanlivosti. Je uplatněna sleva 25% oproti běžné prodejní ceně.