Pytlíky síťované sada 3ks

189 / Ks
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 799439695474
+

Sada 3 kusů různě velkých pytlíků z síťované biobavlny jsou vhodné na ovoce, zeleninu, pečivo a další různé potraviny. Pytlíky mají utahovací šňůrku, takže obsah ze sáčku jen tak nevypadne a sáček tím lze i snadno pověsit. Bavlněný sáček - na rozdíl od těch plastových, umožňuje potravinám dýchat, vydrží déle čerstvé a můžete je v něm i skladovat. V případě zašpinění pytlíku lze vyprat v pračce.

Sáček se používá i jako náhrada za jednorázové mikrotenové sáčky v obchodech nebo na farmářských trzích a nepřispívá tak k plýtvání plasty. Ročně tak každý člověk může ušetřit až 400 mikrotenových sáčků, které v lepším případě skončí v odpadu a v tom horším zůstanou poletovat v okolním prostředí, kde mohou způsobit i smrt zvířat.

Podrobný popis:
- Sada různě velkých opakovaně použitelných pytlíků na potraviny
- Velikost 18x22cm, 26x32cm a 34x38cm
- Vyrobeno ze síťované biobavlny
- S utahovací šňůrkou
- Široké použití
- Lze prát v pračce

Biobavlna je pěstována na farmách, které se zaměřují na pěstování podle jasně stanovených pravidel. Při pěstování a výrobě je zakázáno použití toxických chemických látek, které způsobují otravy u zemědělských dělníků a poškozování životního prostředí, včetně geneticky modifikovaných organismů.