Termo hrnek Circular CUP - černo-žlutý

388 / Ks
Dostupnost: Skladem (1 Ks)
Kód: 5060210004828
+

Recyklovaný a recklovatelný Circular Cup

 

Opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků ve Velké Británii.

Představujeme kelímek Circular Cup - jde o stále stejný kelímek rCup, který je ale nově kompletně vyrobený ve Velké Británii a ne v Číně. Všechny důležité vlastnosti kelímku zůstaly, jediný rozdíl je v tom, že kelímek Circular Cup má mnohem menší uhlíkovou stopu a jiný název.

Kelímek Circular je opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Byl vyvinut ve Velké Británii týmem expertů, jejichž krédem je, že nic není správně recyklováno, dokud se to znovu nepoužije. Hlavním cílem je využití mnoha tun jednorázových kelímků, které jsou každý den vyhazovány po pár minutách použití. Dalším krokem pak vylepšit funkčnost existujících opakovaně použitelných kelímků na kávu.

Circular neteče, nepálí v ruce a udržuje nápoje déle teplé nebo studené. Snadno se otevírá a zavírá jednou rukou a nejlepší nakonec - při pití z něj nemusíte srkat kávu malou dírkou.

Lepší pro svět - Každý nákup kelímku Circular představuje udržitelné řešení opakovaného využití odpadu. Opakovaně použitelný kelímek Circular je vyroben z použitých jednorázových papírových kelímků na kávu. Výzkumy ukazují, že každý člověk průměrně použije 350 papírových kelímků ročně. S kelímkem Circular jednorázové kelímky nepotřebujete. Circular navíc vydrží nejméně 10 let a pak ho lze opět recyklovat.

Kelímek, který je recyklovaný i recyklovatelný - Je velký rozdíl mezi recyklovatelným a recyklovaným. Jiné opakovaně použitelné kelímky jsou obvykle jen recyklovatelné, ale například silikon je recyklovatelný jen velmi obtížně. Při výrobě kelímku Circular byly použity již použité jednorázové kelímky a přesto je i nadále plně recyklovatelný.

Otevírání jednou rukou - Kelímek Circular má snadné a praktické otevírání i zavírání, ke kterému stačí jen jedna ruka. K otevření a zavření kelímku stačí jen jedno zmáčknutí víčka. Perfektní na cesty!

100% těsnění - Díky 100% těsnění je konec politým tričkům a kalhotám při dobíhání autobusu nebo mokrým baťohům a taškám na cestách.

Kávu si při srkání dírkou nevychutnáte - Jedním z cílů při vývoji kelímku Circular bylo dopřát zákazníkovi opravdový požitek z kávy. Toho bylo docíleno díky unikátnímu řešení pití nápoje po celém obvodu víčka, které věrně simuluje pití z klasického hrnku.

Objem: 340 ml

Výška: 168 mm s víčkem, 144 mm bez víčka

Průměr dna: 64 mm

Průměr víčka: 84 mm

-

Vyrobeno ve Velké Británii