Moonchocolate Čokoláda Matcha lámaná

1150 / Kg
Dostupnost: Skladem (0.123 Kg)
Dodavatel: Moonment s.r.o.
Kód: 1000000019056
+

Moonchocolate lámaná čokoláda – Matcha

MATCHA s lahodnou bílou čokoládou skvěle doplňuje. Máte chuť chvíli relaxovat? Tahle zelená tabulka vám to umožní...

Dali jsme hlavy dohromady s ostravskou Dobrou čajovnou náročného pijáka a vytvořili tuhle lahodnou tabulku poctivé bílé čokolády se zeleným čajem MATCHA Kyoto. Spojení se nabízí nejen kvůli krásné zelené barvě, ale i pro povzbuzující účinky, které MATCHA má. Navíc, věděli jste, že stejně jako bean to bar čokoláda, se i MATCHA mele v kamenných mlýnech?

MATCHA je sušená dužina nejmladších lístků čajovníku, rozemletá na jemný prášek. Při výrobě nedochází k fermentaci, nepřidávají se samozřejmě žádná barviva, přísady ani konzervační látky. A proč je tak krásně zelená? Několik týdnů před sklizní se pole s čajovníkem úplně zastíní, odfiltruje se tak sluneční svit, a nedostatek světla pak rostlinky kompenzují nadprodukcí chlorofylu.

MATCHA Kyoto natural pochází od lokálních producentů z oblasti Uji v prefektuře Kyoto, má výraznou trávovou vůni, intenzivní plnou chuť a výrazný nahořklý dozvuk. A je v BIO kvalitě:)

Složení: kakaové máslo 44%, třtinový cukr, sušené plnotučné mléko, Matcha Natural Kyoto.

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 2489 kJ / 617,9 kcal; bílkoviny 5 g; sacharidy 33 g (z toho cukry 31 g); tuky 40 (z toho nasycené mastné kyseliny 26 g); sůl 0,01 g.

Skladování: skladujte v suchu při teplotě do 24 stupňů.

Země původu
: Česká Republika.

Alergeny: mléko.