Natuty - Prací prášek na barevné prádlo

Natuty - Prací prášek na barevné prádlo

289 / Kg
Dostupnost: Skladem (16.92 Kg)
Dodavatel: WeLinkYou s.r.o.
Kód: 1000000016123
+

Sypký prací prášek na praní barevného a černého prádla

Prací prášek z bavlny, lnu, konopí a směsných vláken od 40-90 °C. Je vyroben v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Takto šetrný, přesto stále funkční prášek, oceníte v péči o děti i osoby citlivé, např. atopiky, ekzematiky, hypoalergiky na různé esenciální oleje nebo parfémy. Hlavní účinnou látkou je kokosové sodné mýdlo s přídavkem citrátu sodného, který změkčuje vodu a tím je dosaženo vyššího účinku praní. Další obsažené šetrné ingredience zbavují prádlo pachů, mastnoty a nečistot. Není vhodný na vlnu a hedvábí.

Dávkování na 5 kg prádla: prací prášek nasypte přímo do bubnu pračky dle znečištění a tvrdosti vody:

  • 1-2 polévkové lžíce, cca 10-20 g, mírné až střední zašpinění, měkká až středně tvrdá voda
  • 2-3 polévkové lžíce, cca 20-30 g, velké zašpinění, tvrdá voda

Pro zvýšení účinnosti praní doporučujeme velmi znečištěné prádlo (skvrny od jídla, špinavé rukávy košil, zašlé límce apod.) nejdříve jemně předeprat ručně mýdlem a až poté vložit do pračky. Velmi vhodné je mýdlo kokosové s vůní citrónu, jelikož je díky obsahu d-limonene (přirozená složka esenciálního oleje) obzvlášť účinné na skvrny. Bydlíte-li v lokalitě s velmi tvrdou vodou kokosové mýdlo velmi oceníte, jelikož jako jediné Vám bude pěnit, tedy efektivně prát. Nejefektivnějšího praní dosáhnete v kombinaci s máchadlem prádla. V případě výskytu bílých šmouh či zápachu z oblečení, doporučujeme upravit dávkování pracího prostředku dle níže zmíněného návodu a nepřeplňovat pračku.

Pokud perete na méně než 40 °C rozpusťte zvolené množství pracího prášku ve sklenici s horkou vodou a poté vylejte do bubnu pračky a vyperte obvyklým způsobem

Prací prášek není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod.

Uchovávejte v suchu a temnu.

Složení: 30 % mýdlo, 5–15 % zeolity.

Vyrobeno v: ČR.