Placka chlebová bezlepková 150 g

Placka chlebová bezlepková 150 g

35 / Ks
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 1000000016208
+

Bezlepková chlebová placka

Přirozeně bezlepkové pečivo, pečené v pekárně kousek za Krnovem. Chlebíky a placky jsou bez kypřidel, za použití pouze kvalitních, přirozeně bezlepkových obilnin, ze kterých si v pekárně melou mouku a pečou s láskou voňavé, chutné a zdravé pečivo. Pečivo je hutnější, než běžné bezlepkové pečivo a velmi dobře zasytí.

Zajímá vás složení? Používají se pseudoobiloviny jako je: čirok červený a bílý, kukuřice, proso, rýže, pohanka setá, lesknice, quinoa, semenec mletý, a také len celý a mletý, slunečnice, psyllium, kmín celý a mletý, bazalkové semínko, moringa, macca, sůl. Nově pečou pouze z kvásku, a proto samotná příprava trvá malinko déle, tedy o dobu, kdy je potřeba udělat kvásek. Proces pečení je tedy přirozenějčší, což je zajímavé pro ty, kdo preferují tento druh pečiva, anebo trpí nesnášenlivostí na droždí.

Skladování: po vzoru našich babiček. Zabalené do lněné utěrky, a nechat ležet na kredenci. Pak vám budou přirozeně tuhnout, což neubírá na kvalitách tohoto pečiva. Anebo ze zkušenosti zákazníků se osvědčil "VRAPÁČEK", ve kterém zůstávají čestvé delší dobu. 

Pouze na objednávku, závoz je v úterý.

www.dobrychleba.cz