Ponio Deodorant - Cukrová pivoňka

249 / Ks
Dostupnost: Skladem (2 Ks)
Dodavatel: Ponio, s.r.o.
Kód: 8588006706277
+

Deodorant s typicky ženskou vůní obsahuje směs přírodních citrusových silic a rostlinné oleje. Získá si Vás nejen sladkou vůni připomínající květy pivoňky, ale i svou účinností.
Samotný deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinky zabraňují rozkladným procesům a tedy i nepříjemnému zápachu.

Díky obalu z kompostovatelného papíru můžete prázdnou tubu od deodorantu recyklovat v odpadu na papír nebo zkompostovat.

Použití
Deodorant se vysouvá zatlačením na spodní část tuby, není šroubovací. Úplně první vysunutí může jít těžce, proto se nebojte silněji zatlačit. Deodorant se nejlépe nanáší na vlhkou pokožku (například po sprchování). Pokud máte pocit, že je deodorant příliš tuhý, naneste před použitím na jeho povrch 1-2 kapky vody, které usnadní jeho roztíratelnost. Pro zasunutí deodorantu nikdy nepoužívejte tlak zeshora. Stačí poklepat dnem o tvrdou podložku a deodorant sám zapadne do tuby.

Ingredients (INCI): Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slunečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové máslo), Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slunečnicový vosk), Diatomaceous Earth (křemelina), Citrus Grandis Peel Oil (silice - grep), Cananga Odorata Flower Oil (silice - ylang-ylang), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (silice - sladký pomeranč), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (silice - hřebíček list), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarýnový extrakt), Styrax Benzoin Gum (pryskyřice benzoe), Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*, Citral*, Benzyl Alcohol*, Iso-Eugenol*, Benzyl Salicylate*, Farnesol*, Geraniol*

* Látky přirozeně se vyskytující v rostlinných silicíc