Ponio Deodorant - Fresh air

249 / Ks
Dostupnost: Skladem (4 Ks)
Dodavatel: Ponio, s.r.o.
Kód: 8588006706291
+

Hledáte přírodní deodorant pro muže? Fresh air - přírodní deodorant od Ponia má krásnou osvěžující a příjemnou vůní po borovici, citronové trávě a bergamotu. Jeho vůně uvolňuje všechny smysly a je skvělým pomocníkem pro příjemný pocit bez zápachu po celý den. Neobsahuje žádné chemické, škodlivé látky. Je vhodný pro ženy i pro muže.

Přírodní deodorant je velmi citlivý a šetrný k pokožce. Zabraňuje množení bakterií, které způsobuje nepříjemný pach potu. Přírodní deodoranty nebrání přirozeným funkcím pokožky. Nezabraňuje přirozenému pocení. Díky tomu mohou z těla odcházet škodlivé látky. Přírodní deodorant obsahuje antibakteriální oleje s látkami, které umí pohltit bakterie. To zabraňuje procesu rozkládání potu.

Návod na použití:
Pokud máte pocit, že je deodorant příliš tuhý nebo máte pocit, že se těžko roztírá, naneste na jeho povrch před použitím 1-2 kapky vody, které výrazně usnadní roztíratelnost.
Deodorant je vytlačovací. V žádném případě s ním nekruťte. Pokud jej vysunete až příliš, můžete ho poklepy o tvrdou podložku např. stůl posunout zpátky. Rozhodně ho tlakem nikdy zhora nezastrkávejte dovnitř, jinak byste si ho zničili.

Ingredience:
Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk), Talcum(talok), Melaleuca Viridiflora Leaf Oil (silica - niaouli), Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil (silica - bergamot), Pinus Sylvestris Leaf Oil (silica - borovica), Cymbopogon Schoenanthus Oil (silica - lemongras), Limonene*, Linanool*, Citral*, Geraniol*

* obsažené přirozeně v silicích