Ponio Deodorant - Pomeranč a Eukalyptus

249 / Ks
Dostupnost: Skladem (2 Ks)
Dodavatel: Ponio, s.r.o.
Kód: 8588006706260
+

Deodorant s obsahem extraktu z pomeranče a eukalyptu má svěží ovocnou vůni. Vhodný je pro muže i ženy ke každodennímu používání.
Samotný deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinky zabraňují rozkladným procesům a tedy i nepříjemnému zápachu.

Díky 100% papírovému obalu můžete prázdnou tubu od deodorantu zrecyklovat v odpadu na papír nebo zkompostovat.

Použití
Deodorant se vysouvá zatlačením na spodní část tuby, není šroubovací. Úplně první vysunutí může jít těžce, proto se nebojte silněji zatlačit. Deodorant se nejlépe nanáší na vlhkou pokožku (například po sprchování). Pokud máte pocit, že je deodorant příliš tuhý, naneste před použitím na jeho povrch 1-2 kapky vody, které usnadní jeho roztíratelnost. Pro zasunutí deodorantu nikdy nepoužívejte tlak zeshora. Stačí poklepat dnem o tvrdou podložku a deodorant sám zapadne do tuby.

Ingredients (INCI): Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slunečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolin), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové máslo), Helianthus annuus Wax (slunečnicový vosk), Diatomaceous Earth (křemelina), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (silice - sladký pomeranč), Eucalyptus Globulus Oil (silice - eukalyptus), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarýnový extrakt), Limonene *, Linalool *, Citral*

* Látky přirozeně se vyskytující v rostlinných silicích