Ponio Deodorant-Teatree a Lemongras

249 / Ks
Dostupnost: Skladem (3 Ks)
Dodavatel: Ponio, s.r.o.
Kód: 8588006706239
+

Tea tree a lemongras - přírodní deodorant od Ponia má krásnou osvěžující a příjemnou vůní čajovníku a citronové trávy. Jeho vůně uvolňuje všechny smysl a patří od Ponia k těm intenzivnějším vůním. Dopřejte si svěží vůní každý den. Neobsahuje žádné chemické, škodlivé látky. Je vhodný pro ženy i pro muže.

Přírodní deodorant je velmi citlivý a šetrný k pokožce. Zabraňuje množení bakterií, které způsobuje nepříjemný pach potu. Přírodní deodoranty nebrání přirozeným funkcím pokožky. Nezabraňuje přirozenému pocení. Díky tomu mohou z těla odcházet škodlivé látky. Přírodní deodorant obsahuje antibakteriální oleje s látkami, které umí pohltit bakterie. To zabraňuje procesu rozkládání potu.

Návod na použití:
Pokud máte pocit, že je deodorant příliš tuhý nebo máte pocit, že se těžko roztírá, naneste na jeho povrch před použitím 1-2 kapky vody, které výrazně usnadní roztíratelnost.
Deodorant je vytlačovací. V žádném případě s ním nekruťte. Pokud jej vysunete až příliš, můžete ho poklepy o tvrdou podložku např. stůl posunout zpátky. Rozhodně ho tlakem nikdy zhora nezastrkávejte dovnitř, jinak byste si ho zničili.

Ingredience:
Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slunečnicový olej, SK), HYDROGENATED Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolin), Olea Europaea Fruit Oil and HYDROGENATED Vegetable Oil ( olivové máslo), Helianthus annuus Wax (slunečnicový vosk), Talcum (talek), Cymbopogon flexuosus Oil (silice - lemongrasu), Melaleuca Alternifolia Oil (silice - čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarýnový extrakt), Citral *, geraniol *, Limonene *, Linalool *, Citronellol *, Eugenol *
* Obsažené přirozeně v silicích