Čistič skel

179 / Kg
Dostupnost: Skladem (3.28 Kg)
Kód: 1000000012125
+

Čistič skel s BIO pomerančem a citronelou

Přírodní čistič skleněných povrchů. Vhodný na okna, zrcadla, sklokeramické varné desky, skleněné stolky a skleněné výplně skříní. Účinně a šetrně čistí povrchy od vody, zaschlých kapek, prachu, mastnoty i otisků. Rychle schne a nezanechává šmouhy. Vhodný také na nerezové a plastové povrchy.

Výrobek je vysoce efektivní a přináší vynikající výsledek. Stačí pár tahů a povrch se perfektně leskne.

99 % složek tohoto čističe Tierra Verde získává v přírodě, proto je skvělou variantou pro vás, kterým na složení přípravků pro domácnost a úklid skutečně záleží. Ekologickou recepturu tvoří 4 složky: rostlinný alkohol, kyselina citronová, zcela přírodní tenzid a vonné BIO silice. Základ čističe – alkohol – povrchy odmašťuje, zanechává je beze šmouh a urychluje schnutí. Přírodní tenzidy spolehlivě odstraňují prach i všechny zaschlé nečistoty. Kyselina citronová odstraňuje vodní kámen a leští.

Čistič skel svěže voní díky obsahu BIO silic z pomeranče a citronely. Čistič se v přírodě snadno a rychle odbourává. Nezůstávají po něm nežádoucí rezidua náročná pro životní prostředí. Splňuje přísná kritéria nejnáročnějšího evropského certifikátu Ecogarantie.

Použití: Prostředek nastříkejte naznečištěný nebo již umytý povrch asetřete nebo doleštěte suchým měkkým hadříkem.

Složení: Líh denat., < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kyselina citronová, pomerančová a citronelová silice v biokvalitě (Citrus sinensis, Cymbopogon winterianus), limonene, geraniol.

Vyrobeno v: ČR.