Didawood - Domino Obyvatelé pokojíků (27ks)

908 / Ks
Dostupnost: Skladem (1 Ks)
Dodavatel: Egoé kovo a.s.
Kód: 1000000010954
+

Vdechněte život svým postavičkám

 

Herní sada Obyvatelé pokojíků obsahuje hlavní postavy z návodu jako doplněk k sadě Stavební kostky s půdorysem. Každá figurka může rozehrát v dětské mysli svůj vlastní příběh. Obyvatelé vdechují život všem stavbám a neodmyslitelně patří k NEobyčejným kostkám. Mistři stavitelé díky nim budou hned vědět co postavit.

Rozvíjí jemnou motoriku, kreativitu a fantazii

Jak na to?

Pro začátek sáhněte po látkové podložce, která je potištěná vzorovým půdorysem. Je to předloha i pro ty nejmenší a méně zkušené stavitelé. Papírový návod pak poslouží jako inspirace pro stavbu zázemí daného příběhu. Největším kreativcům postačí jejich vlastní představivost a jednotlivé stavební díly. Když máte postaveno, můžete začít stavbu zaplňovat a zkrášlovat.

-

Vše je ručně vyrobeno, v malých sériích.

V balení naleznete 27 obrázkových domin, leporelo s popisem postav a návodem, plátěný pytlík.

Obrázky na dominech jsou tvořeny laserem.

Hračka je vhodná pro děti od 2 let a získala certifikaci od ITC Zlín.

Domina jsou vyrobeny z kvalitního a odolného dřeva jatoby, obrázky vypalovány laserem. Obal z plátna ze 100% bavlny. Leporelo z papíru. Obojí tištěno ekologickými barvami.

-

Projekt DIDAWOOD je soubor dřevěných hraček nejen pro ty nejmenší. Na počátku byl nápad zužitkovat odpad dřevovýroby jinak. Myslet v kruhu udržitelnosti neznamená tápat. A u koho by se s výchovou mělo začít než u dětí. Proto hlavní snahou bylo vytvořit produkty určené dětem. Nenásilnou formou naučit ty nejmenší z nás zacházet s odpadem a jak jsou přírodní zdroje pro nás cenné.

Hlavním zdrojem k realizaci tvorby je dřevěný odpadní materiál. Z úcty k přírodním zdrojům se v Dwood snaží rehabilitovat odpadní a zbytkový materiál pro vznik prvotřídních produktů.

V projektu však nezůstávají pouze u dřeva. Výroba prochází od svého zrodu vývojem. Výsledkem je spolupráce s dalšími českými firmami disponující zbytkovými i odpadními materiály, které se využívají pro tvorbu obalů, předloh a dalších nezbytných doplňků.

-

Vyrobeno v ČR (vše, včetně obalu)