Didawood - Domino Zvířata v domě (14ks)

953 / Ks
Dostupnost: Skladem (1 Ks)
Dodavatel: Egoé kovo a.s.
Kód: 1000000011135
+

Ze života zvířat

 

Obývají různá místa. Někteří z nich žijí v lese a jiní na farmě. Proč Dwood pro vás vybrali zvířata z různých prostředí a zabalili je do pytlíku samostatně? Chtějí, aby jste je rozdělili a zkusili uhádnout, kde které zvíře přebývá a postavili pro ně jejich charakteristické místo k životu.

Rozvíjíme jemnou motoriku, kreativitu a fantazii.

 

Jak na to?

Ke stavbě můžete použít velké balení domin. Domina budou našim budovatelům sloužit jako stavební díly. Jednoduše budou moci vytvořit ohradu, postavit ZOO nebo vysázet les, ale fantazii se meze nekladou. Nezapomnělo se ani na pokročilé, kteří najdou tištěné půdorysy 4 obydlí v papírové předloze návodu.

Když máte postaveno, můžete začít stavbu zaplňovat a zkrášlovat. Namalujte si třeba svůj vlastní les nebo vytvořte ohradu z klacíků.

Vdechněte život svým zvířatům!

Tato herní sada obsahuje pouze výběr zvířat z tématických celků. Každá figurka může rozehrát v dětské představivosti svůj vlastní příběh. Zvířata vdechují život všem stavbám.

-

Projekt DIDAWOOD je soubor dřevěných hraček nejen pro ty nejmenší. Na počátku byl nápad zužitkovat odpad dřevovýroby jinak. Myslet v kruhu udržitelnosti neznamená tápat. A u koho by se s výchovou mělo začít než u dětí. Proto hlavní snahou bylo vytvořit produkty určené dětem. Nenásilnou formou naučit ty nejmenší z nás zacházet s odpadem a jak jsou přírodní zdroje pro nás cenné.

Hlavním zdrojem k realizaci tvorby je dřevěný odpadní materiál. Z úcty k přírodním zdrojům se v Dwood snaží rehabilitovat odpadní a zbytkový materiál pro vznik prvotřídních produktů.

V projektu však nezůstávají pouze u dřeva. Výroba prochází od svého zrodu vývojem. Výsledkem je spolupráce s dalšími českými firmami disponující zbytkovými i odpadními materiály, které se využívají pro tvorbu obalů, předloh a dalších nezbytných doplňků.

-

Vyrobeno v ČR (vše, včetně obalu)