Láhev GoodGlass Simple 650ml

649 / Ks
Dostupnost: Skladem (2 Ks)
Dodavatel: GoodGlass s.r.o.
Kód: 8595679200650
+

GoodGlass Simple

GoodGlass je skleněný infuzér přizpůsobený modernímu životnímu stylu. Je vyrobený z pečlivě vybraných materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Čiré sklo, přírodní bambus a nerezová ocel se spojují v jedno a vytváří z GoodGlass krásnou designovou lahev.

Objem: 650 ml
Rozměry: 24 x 7 cm
Hmotnost: 380 g

Dejme sbohem jednorázovým plastovým lahvím! Skleněná lahev GoodGlass Simple je stvořena pro ty, kteří chtějí lehčí a zároveň objemnější lahev na pití, která by jim pomohla dodržovat pitný režim v průběhu celého dne. Filtr při pití zadržuje ovoce a bylinky v lahvi a zároveň poskytuje dokonalý doušek. Umožňuje být kreativní a jednoduše vytvářet krásné a chutné infuze a smoothie. Je stejně velká jako GoodGlass Thermo lahev, má však na rozdíl od ní jednovrstvou stěnu a tak pojme větší objem tekutin a je velmi lehká a snadno přenosná.

GoodGlass Simple se skládá z jednovrstvé lahve z borosilikátového skla o objemu 650 ml, jednodílného filtru z nerezové oceli a bambusového víčka. Filtr při pití zadržuje ovoce a bylinky v lahvi a zároveň poskytuje dokonalý doušek. Pití ze skla je tím nejčistším způsobem jak pro nás, tak i pro naši Zemi.

Návod k použití
Před prvním použitím svou skleněnou lahev důkladně umyj. Samotné sítko může přijít do myčky. Skleněnou lahev GoodGlass z bezpečnostních důvodů do myčky vkládat nedoporučujeme. Víčko z přírodního bambusu je třeba mýt ručně a nenechávat jej po delší dobu ve vodě, aby nepopraskalo nebo se jinak neznehodnotilo.