Natuty - Univerzální prací gel bez vůně

Natuty - Univerzální prací gel bez vůně

249 / Kg
Dostupnost: Skladem (10.68 Kg)
Dodavatel: WeLinkYou s.r.o.
Kód: 1000000016130
+

Tekutý prací prostředek

Prací prostředek na praní světlého, bílého, barevného a černého prádla z bavlny, lnu, konopí a směsných vláken od 30-90 °C. Je vyroben v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Kokosové sodné mýdlo s citrátem sodným pro změkčení vody spolu s cukernými tenzidy a dalšími šetrnými látkami odstraňují z prádla pachy, mastnotu a nečistoty.

Dávkování na 5 kg prádla: prací prostředek nalejte přímo do bubnu pračky dle znečištění a tvrdosti vody:

  • 30-50 ml mírné až střední zašpinění, měkká až středně tvrdá voda
  • 40-70 ml velké zašpinění, tvrdá voda

Pro zvýšení účinnosti praní doporučujeme velmi znečištěné prádlo (skvrny od jídla, špinavé rukávy košil, zašlé límce apod.) nejdříve jemně předeprat ručně mýdlem a až poté vložit do pračky. Velmi vhodné je mýdlo kokosové s vůní citrónu, jelikož je díky obsahu d-limonene (přirozená složka esenciálního oleje) obzvlášť účinné na skvrny. Bydlíte-li v lokalitě s velmi tvrdou vodou kokosové mýdlo velmi oceníte, jelikož jako jediné Vám bude pěnit, tedy efektivně prát. Nejefektivnějšího praní dosáhnete v kombinaci s máchadlem prádla. V případě výskytu bílých šmouh, zápachu z oblečení či šednutí prádla doporučujeme upravit dávkování pracího prostředku dle níže zmíněného návodu a nepřeplňovat pračku.

Tekutý prací prostředek je velmi vhodný také pro ruční praní ať už v pohodlí domova nebo při cestování. Není vhodný na vlnu a hedvábí.

Prací prostředek není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod.

Před použitím jemně protřepejte. Uchovávejte v suchu a temnu.

Složení: 5 –15 % neiontové povrchově aktivní látky.

Vyrobeno v: ČR.