Univerzální pevný čistič Cleon

149 / Ks
Dostupnost: Skladem (2 Ks)
Kód: 1000000010060
+

Univerzální pevný čistič

Cleon je univerzální čistící přípravek, který není balen do žádného plastového obalu ani nádoby a to díky jeho pevnému skupenství, stejně jako například mýdlo. Balen je pouze v malém papírovém sáčku. Bez živočišných složek, bez palmového oleje.

Lze používat univerzálně - stačí pouze vlhká houbička, kterou napěníte Cleon připravkem a můžete použít na mytí nádobí, sporáku, dřezu, umyvadla, vany, nerezu i odstraňování vodního kamene. Výrobci úspěšně testovali Cleon i při odstraňování skvrn od krve, červené řepy, žvýkačky nebo propisky z textilu.

Použití: krouživými pohyby napěňte čistící houbičku a použijte dle potřeby, poté skladujte na suchém místě. Biologicky odbouratelný. Ruční výroba. Životnost výrobku delší než 36 měsíců. Skladujte na suchém místě.

Složení: SCS (Sodium Coco Sulfate) – tenzid na bázi kokosového oleje, voda, olivový olej, Carbon Absorber. CLEON neobsahuje žádné parfemované složky.

Rozměr: průměr 6,5 cm, výška 3 cm.

Hmotnost: CLEON obsahuje vodu, která se časem odpařuje. Garantovaná váha výrobku je 60 g, v čerstvém stavu až 90 g. Ztráta vody nemá na funkci výrobku vliv.

Země původu: Rakousko.